Kartaltepe Mah. İncirli Cad. Başarı Sk. No:1 B Blok K:3 D:6 Bakırköy

Uzm. Psk. Danışman Ayşe Gül ŞEN

Ayşe Gül ŞEN lisans eğitimini 2012 yılında Atatürk Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümün’de tamamlamıştır. Eğitimi süresince çeşitli sivil toplum kuruluşları ve Avrupa Birliği Projelerinde “çocuk hakları, çocuklarda zorbalık, kız çocuklarının okullaşma oranının artırılması” konularında çalışmış ve eğitimler almıştır.

Mezuniyeti sonrası anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerinde okul psikolojik danışmanı olarak meslek hayatına devam etmiştir. Bu birimlerde aile , çocuk ve ergen psikolojik danışmanlığı, gelişimsel takip ve değerlendirme konularında çalışmalar yapmıştır.

2016 yılında Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını “Ortaokul Öğrencilerinin Oyun Bağımlılığı ile Ana-Baba Tutumları Arasındaki İlişkinin İncelenmesi” konulu çalışması ile tamamlamıştır.

Oyun terapisi  eğitimi tamamlamış olan Ayşe Gül Şen; Kalkınma Ajansı ve Milli Eğitim Bakanlığı ortaklığında yürütülen sosyal sorumluluk projesinde oyun terapisti olarak 5 ay süreyle hizmet vermiştir.

Evli ve bir çocuk annesidir.

Oyun Terapisi Eğitimi 1 Modül Süresi:50 saat Eğitimci: Birgül Emiroğlu-2013 Oyun Terapileri Derneği

Oyun Terapisi Eğitimi Temel Aşama süresi:30 saat Eğitimci: Filiz Çetin -2017

Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi (Yrd.Doc.Başaran Gençdoğan)

Çocuk Çizimlerinin Projektif Değerlendirilmesi Eğitimi Süresi: 6 ay Eğitimci: Uz. Psk. Funda Akkapulu Aydın – 2017 Rorschach ve Projektif Testler Derneği

Çözüm Odaklı Terapi 1. Modül. Doç. Dr. Başaran Gençdoğan-2008

Çocuk Psikopatalojisi Eğitimci: Neslim Güvendeğer Doksat- 2017

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir