Kartaltepe Mahallesi. İncirli Caddesi Başarı Sk. No:1 B Blok Kat 3 D:6 Bakırköy
0532 307 97 40
psikolojidivan@gmail.com

BDT Eğitimi

Bilişsel ve Davranışçı Terapi (BDT) Eğitim ve Süpervizyon Programı

Kanıta  ve klinik tecrübelere göre etkinliği en yüksek olan terapilerden olan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitim ve süpervizyonu 3 Ocak 2019 Perşembe günü başlıyor.

Sağlık Bilimleri Üniversitesi Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Klinik Şeflerinden Doç.Dr Nurhan FISTIKÇItarafından verilecek olan eğitim toplam 10 hafta ve 40 saat sürecektir.

Eğitimin içeriği Academy of Cognitive Therapy sertifika programıyla uyumlu olup aşağıdaki başlıklar ve konularda teorik ve pratik çalışmaları içermektedir.

  • Bilişsel Davranışçı Terapide Görüşme Teknikleri ve Formülasyon
  • Fobik Bozukluklarda BDT
  • Obsesif-Kompulsif Bozuklukta BDT
  • Sosyal Fobide BDT
  • Depresyonda BDT
  • Metakognitif Terapi ve Uygulamaları 
  • Şema Kavramı ve Kişilik 

40 saatlik bu temel eğitim aşamasını tamamlayanlar, klinik pratiklerinde BDT yöntemlerini daha etkin kullanabilmeleri için süpervizyon programına katılabilirler.

            3 Ocak 2019 Perşembe günü başlayacak olan eğitim 10 hafta boyunca her perşembe 17:00-21:30 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. 

            Belgelendirme

            Tüm eğitim boyunca en fazla 4 saat devamsızlığa izin verilmektedir. Eğitimi başarıyla tamamlayanlara Bilişsel ve Davranışçı Terapi Eğitimi Katılım Sertifikası verilecektir.

            Doç.Dr Nurhan FISTIKÇI Kimdir?

            Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesini 2001 yılında bitiren Nurhan FISTIKÇI, 2007 yılında psikiyatri ihtisasını yine aynı üniversitede tamamlamış ve psikiyatri uzmanı ünvanını almıştır. Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Hastanesinde 2011 yılından beri görev yapmakta olup 2015 yılında Doçent ünvanını almıştır. Bunun ardından 2016 yılında başladığı klinik şefi-eğitim sorumluluğu görevlerini halen daha sürdürmektedir. Doç.Dr Nurhan FISTIKÇI Avrupa Davranışçı ve Kognitif Terapiler Derneğine üye bir Bilişsel Davranışçı Terapisttir.

            Kimler katılabilir?

            Psikologlar, Psikiyatristler, Psikiyatri Asistanları, Psikiyatri Hemşireleri, Psikoloji bölümü öğrencileri( Bu kişilerin eğitimi kabulü için ön görüşmeye katılmaları gerekm.

            Ücret Bilgisi

            Toplam 40 saat sürecek eğitimin ücreti 3000 Tl+KDV’dir.

            Eğitime kaydın gerçekleşmesi için 250 Tl ön ödemeden sonra geriye kalan miktar üç taksitte ödenebilir. Eğitim ücretine basılı materyaller ve ikramlar dahildir.

Ödeme Bilgisi

DOĞAN YILMAZ
İş Bankası IBAN:
TR19 0006 4000 0011 1230 7351 82

İletişim ve Adres

Merak ettikleriniz ve sorularınız için bize aşağıdaki e-posta adresinden ya da telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Web:http://divanpsikoloji.com/basvuru/

E-posta: psikolojidivan@gmail.com

GSM:0532 307 97 40

Adres: Kartaltepe Mahallesi Başarı Sokak Altay Apt. B Blok No:1 Kat:3 D:6 

Bakırköy-İstanbul

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir